Ile mnie to będzie kosztować ?
Nic, moje wynagrodzenie pokrywają instytucje finansowe, z którymi współpracuję.

 

Czym się kieruję wybierając ofertę ?
Oferta jest dobierana indywidualnie w zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań. Dla jednych jest to cena, dla innych minimum formalności i szybkość załatwienia kredytu itp. Staram się uzyskać każdy z tych elementów, jednocześnie mając na uwadze przede wszystkim dobro Klienta oraz jak największe szanse na pozytywną decyzję.

 

Jakie dokumenty będę potrzebował?
Wymagane dokumenty są mocno uzależnione od kredytu, jaki potrzebujesz. Każdy bank posiada listę wymaganych dokumentów i własne formularze. Wszytko przedstawię Ci na spotkaniu.

 

Czy musimy się spotykać, czy wystarczy telefon/Skype?
Preferuję, aby pierwsze spotkanie odbyło się bezpośrednio. Wymaga ono trochę czasu, ale także nawiązania relacji zaufania. Najlepiej przeprowadzić je „twarzą w twarz”. Następnie będziemy komunikować się także telefonicznie, mailowo bądź przez Skype.

 

Gdzie się spotkamy?
Dostosuję się do Ciebie. Dojadę we wskazane przez Ciebie miejsce. Jeśli chcesz, możemy spotkać się w moim biurze.

 

Gdzie jest kalkulator kredytowy?
Nie ma „uniwersalnego” kalkulatora kredytowego, dlatego nie znajdziesz nic takiego na tej stronie. Każdy bank ma swoje własne reguły i algorytmy. Rozbieżności miedzy bankami są niekiedy bardzo duże. Podczas pierwszego spotkania zbiorę wszystkie potrzebne informacje, na podstawie których zbadam Twoją zdolność kredytową w różnych bankach.

 

Jak się przygotować do pierwszego spotkania?
Zarezerwuj sobie czas. Zwykle pierwsze spotkanie trwa ok 1- 1,5 godz. Zastanów się, jakie masz oczekiwania, preferencje. Pozostałe informacje ustalimy podczas rozmowy.