Joanna:
W czwartek odebraliśmy klucze od naszego nowego mieszkania <3
Nasza droga do niego była długa i kręta a na każdym rogu czekały nie przewidziane sytuacje nie zależne od nas. Ale nie ma się co dziwić, bo nasz dzień bez przygód dniem straconym 😉
Pan Jakub cierpliwie, krok po kroku zwalczał z nami te przeciwności, starał się na każdym kroku a walka z upartym deweloperem była na prawdę trudna. Udało się, a co najważniejsze obyło się bez ofiar 😉 a pewnie było blisko bo nasz telefon do Pana Jakuba dzwonił chyba codziennie..
A tak już całkiem poważnie- bardzo ale to bardzo polecamy pana Jakuba. Pokłady cierpliwości i zaangażowanie na najwyższym poziomie!

 

Justyna:
Najlepsza współpraca z panem Jakubem.Wszystko bardzo sprawnie i profesjonalnie:) Stres przed uznaniem kredytu już dawno odszedł w niepamięć. Szczerze polecam i gdyby kiedykolwiek sytuacja miała się powtórzyć to tylko z panem Jakubem. 🙂 Najlepszy

SERDECZNIE Dziękuję 😊😊😊

 

Aleksandra:
Polecam z całego serca współpracę z Panem Jakubem. Bardzo profesjonalny, świetnie zorientowany na rynku finansowym. Bardzo dobrze zorganizowany i poukładany w swojej pracy. Bezpośredni i przejrzysty kontakt. Pan Jakub potrafi wyjaśnić wszystkie procedury laikowi. Napewno każdy znajdzie rozwiązanie dogodne dla siebie.

 

Joanna:
Pełen profesjonalizm, duża wiedza ekspercka, współpraca z Panem Jakubem to czysta przyjemność. Polecam serdecznie.

 

Dominika:
Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że Kuba jest najlepszym doradcą kredytowym na świecie!
Profesjonalny, z ogromną wiedzą
i umiejętnością załatwiania cudów od ręki.
Zawsze przygotowany na wszelkie pytania
i z anielską cierpliwością do klientów z piekła rodem- co nie jest bez znaczenia!😈
Kuba dziękujemy Ci za poprowadzenie nas za rękę prosto do własnego, upragnionego M!

 

Krzysztof:
Stuprocentowy profesjonalizm oraz zaangażowanie. Po takim doświadczeniu nie rozumiem jak można nie skorzystać z pomocy eksperta finansowego. Zdziwiło mnie, że cały proces był tak przejrzysty i wymagał małego nakładu czasu z naszej strony. Kredyt oczywiście otrzymaliśmy, pomimo przeciwności z zarobkiem w obcej walucie. Bardzo polecam współpracę z panem Jakubem!

 

Agnieszka:
Czy polecam? TAK TAK TAK – spokój, pewność, dyspozycyjność i pozytywny finał. 🌸

 

Wika:
Polecam z całego serducha Pana Jakuba!
Jego wiedza, doświadczenie i opanowanie pozwoliły zrealizować Nasze małe Marzenie.. Dziś odbieramy klucze od wymarzonego M.
Dziękujemy raz jeszcze!

 

Paulina:
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie!
Bardzo szybko i skutecznie udało się załatwić kredyt hipoteczny na wymarzone mieszkanie. Szczerze polecam

 

Monika:
Polecam współpracę z Panem Jakubem. Sprawił, że proces był szybki i bezproblemowy, a przede wszystkim zrozumiały. Czułam się poinformowania o sytuacji wniosku, a przy tym nie musiałam załatwiać dużo spraw, gdyż Pan Jakub zadbał aby wszystko ułatwić, co przy papierologii zawsze jest wyzwaniem. Polecam!

 

Magdalena:
Do Pana Jakuba trafiłam całkiem przypadkiem , z polecenia. Bez nadziei na kredyt hipoteczny -bo umowa na czas określony . Szłam na spotkanie z przekonaniem, że to właśnie usłyszę. I jakie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że mimo takiej umowy mam szansę… Ba! Dostałam kredyt ! 😁

Pan Jakub… Pełen profesjonalizm, połączony z ogromem humoru i taktu. Wszechstronna wiedza. Jeden z tych, którzy “rzeczy niemożliwe załatwiają od ręki , a na cuda trzeba trochę (kilka tygodni) poczekać “.

Pozdrawiam.
Oczywiście wszystkim polecam !

Panu Jakubowi życzę dużo cierpliwości, a przyszłym kredytobiorcom wytrwałości 😊

 

Agata:
Polecam !
Ogromna wiedza, doświadczenie, profesjonalizm i świetne wsparcie podczas ubiegania się o kredyt – tak można opisać współpracę z Panem Jakubem. Jest rzetelny, słowny, bardzo pomocny i skuteczny. Zachęcam wszystkich starających się o kredyt do skorzystania z usług Pana Jakuba. Bardzo dziękuje za współpracę i z czystym sumieniem polecam doradztwo na najwyższym poziomie 😊

 

Anna:
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Jakubem. Świetny kontakt z klientem, ogromna wiedza.

 

Paweł:
Bardzo dobry kontakt, super podejście do klienta. W przyszłości planujemy kolejny kredyt więc na pewno wrócimy

 

Katarzyna:
Polecam 🙂 Bardzo dobry kontakt z klientem. Pan Jakub od początku do końca pomógł nam przy kredycie, dzięki temu „nie taki diabeł straszny” 🙂. Pełen profesjonaluzm👌.

 

Paweł:
Pan Jakub Szwedo jest profesjonalistą w swoim fachu. Konkretny i pełen zaangażowania. Rzetelnie prowadzi sprawę załatwienia kredytu od początku do samego końca.

 

Tetiana:
Pan Jakub cierpliwie i profesjonalnie odpowiadał na wszystkie pytania. Dbał o to, żeby wszystkie formalności zostały załatwione szybko i sprawnie. Dziękujemy za miłą współpracę. Serdecznie polecamy

 

Kamila:
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Jakubem. Wszystko sprawnie i bezproblemowo. Doradztwo na najwyższym poziomie, świetny kontakt, wszystkie obawy odnośnie zaciągnięcia kredytu rozwiane. Polecam!

 

Patrycja:
Pan Jakub, to osoba na właściwym miejscu. Rzetelny , cierpliwy , doświadczony , minimum formalnosci. Nasza umowa podpisana oczywscie 5 gwiazdek Polecamy 🙂 Dawid i Patrycja

 

Gracjan:
Współpraca z Panem Jakubem to czysta przyjemność, mimo małych problemów od początku do końca mogliśmy liczyć na pełen profesjonalizm i rzetelne podejście, co za tym idzie dopięcie transakcji kupna wymarzonego mieszkania. Polecam Serdecznie!

 

Angela:
Polecam z całego serca Pana Jakuba. Bez niego nie kupilibyśmy naszego wymarzonego mieszkania. Jest wspaniałym człowiekiem !

 

Lila:
Do Pana Jakuba trafiliśmy oczywiście z polecenia. Zależało nam bardzo na czasie działania, a Pan Jakub od razu przystąpił do pracy. Dzięki swojemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy od razu dopasował ofertę do naszego przypadku. Od pierwszego spotkania profesjonalnie podszedł do sprawy i na bieżąco cierpliwie, spokojnie i rzeczowo tłumaczył wszystko i rozwiewał każdą wątpliwość, co pozwoliło nam na świadome podjęcie decyzji o kredycie i banku. Pan Jakub prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca, dzięki niemu szybko i bezboleśnie przeszliśmy przez wszystkie procedury i formalności związane z kredytem. Warto nadmienić, że współpraca i kontakt jest wzorowa, a sam Pan Jakub cechuje się niezawodnością, komunikatywnością, cierpliwością , zaangażowaniem, uczciwością, perfekcjonizmem, entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem.
Cieszymy się, że zaufaliśmy Panu Jakubowi w tak trudnej decyzji i uważamy, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
Pełen profesjonalizm! Dziękujemy i serdecznie polecamy takiego eksperta kredytowego.
Życzymy dalszych sukcesów.
Liliana M. i Mateusz K.

 

Magdalena:
Pełen profesjonalizm jednocześnie przy szybkim i efektywnym działaniu. Polecam korzystanie ze wsparcia pana Jakuba, bowiem zna się na tym co robi i pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie.

 

Magda:
Doradca finansowy w pełni godny zaufania. Pan Jakub pomógł mi przejść przez cały proces uzyskania kredytu, cierpliwie odpowiadał na wszelkie pytania i na bieżąco informowal o kolejnych krokach. Uzyskanie kredytu z taką pomocą, w dodatku na problematyczną inwestycję, okazało się szybkie i sprawne! Do pana Jakuba trafiłam z polecenia, jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy i z czystym sumieniem będę polecać jego profesjonalną pomoc innym osobom. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam!

 

Krzysztof:
Uzyskanie kredytu hipotecznego jest rzeczą bardzo stresującą, reakcje banków są nielogiczne i nieprzewidywalne. Dzięki Panu Jakubowi proces ten przebiegał płynnie, sprawnie i wszystkie nasze wątpliwości były bardzo szybko rozwiewane. Inny doradca powiedział, że zdolności nie mamy w żadnym banku, Pan Jakub w naszym imieniu uzyskał pozytywną decyzję we wszystkich 4 bankach w których składaliśmy wniosek.
Jeśli kiedykolwiek będę musiał jeszcze brać kredyt hipoteczny też będę go brał z pomocą Pana Jakuba.
Zdecydowanie polecam.

 

Piotr:
Polecam z czystym sumieniem. Bardzo szybko, sprawnie i przede wszystkim skutecznie. Dziękuje Panie Jakubie!

 

Katarzyna:
Pan Jakub to prawdziwy Expert w swojej dziedzinie ! Od pierwszego spotkania wiedziałam, ze trafiliśmy do odpowiedniego człowieka. Wszystko nam wyjaśnił, przedstawił, omówił. W banku byliśmy tylko raz, przy podpisywaniu umowy. Dzięki niemu wybraliśmy idealna dla nas ofertę. Do końca walczył o to byśmy podpisali umowę o czasie. Wszystko poszło doskonale. Polecam każdemu !

Bardzo dziękujemy !!!

 

Radosław:
Serdecznie polecam usługi Jakuba jako eksperta finansowego, pełen zaangażowania i wiedzy wyjaśnił wszystko krok po kroku i prowadząc za rączkę wprowadził nas do nowego domu.
Cały proces był bardzo przyjemny i bezbolesny co rzadko zdarza się w bankach.
Nie musiałem niczego porównywać, ani sprawdzać. Nawet koleżanka w banku stwierdziła że jesteśmy w najlepszych rękach.
Dziękuję i Pozdrawiam !

ps. To na prawdę nic nie kosztuje, szok

 

Jarosław:
Do Jakuba trafiłem z polecenia. Pierwsze spotkanie, rozmowa, przejście na ty i po chwili czułem się jakbym rozmawiał z dobrym kumplem. Cały stres związany z sprawami kredytowymi rozwiał w około 20 minut. Jako że pracuje niedaleko byłem jego częstym gościem, za każdym razem szczegółowo odpowiadał na moje pytania przygotowując mi notatki lub zostawiając wiadomość ze spotkania na e-mailu. Mimo iż w gorącym okresie bombardowałem go telefonami on za każdym razem uspakajał mnie i obiecywał szybką reakcje – co też robił.
Dziś piszę tę recenzje z mieszkania które udało mi się zakupić właśnie dzięki jego pomocy 🙂
Polecam Jakuba z czystym sumieniem 👍

 

Izabela:
Polecam wszystkim współpracę z Panem Jakubem. To dzięki jego pomocy udało nam się spełnić marzenie o naszym nowym domu.

 

Ania:
Serdecznie polecamy Pana Jakuba!

Bardzo miła współpraca, rzetelność, prawdziwy profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Wszelkie niezrozumiałe kwestie potrafi w jasny i zwięzły sposób streścić nawet najbardziej opornym 😉
Dzięki Panu Jakubowi proces załatwiania kredytu nie był żmudnym i pracochłonnym zajęciem, a jedynie formalnością do „odhaczenia”, aby móc cieszyć się wymarzonym mieszkaniem 🏠❤️

Na pewno będziemy polecać!

 

Katarzyna:
Pełen profesjonalizm, cierpliwość, wybranie najlepszej oferty i to, że Pan Jakub doskonale rozwiewa wszelkie wątpliwości sprawia, że przebrnięcie przez te wszystkie kredytowe formalności to czysta przyjemność! Moi znajomi zaciągając kredyt mieli masę bieganiny po różnych bankach, wypełniając morze wniosków, a nam wystarczyło tylko parę spotkań z Panem Jakubem i całe to zamieszanie zostało nam oszczędzone! Polecam!

 

Błażej:
W zeszłym roku ślub, w tym roku kolejny “ślub” – kredyt hipoteczny pod wymarzone mieszkanie. Pan Jakub stał się dla nas idealną i wyjątkową pomocą w tym ważnym przedsięwzięciu. Jego wiedza, doświadczenie i profesjonalizm sprawiły, że cała ta żmudna i długa procedura uzyskiwania kredytu stała się przyjemnym wiosennym spacerkiem. Współpraca z Panem Jakubem to sama przyjemność:) Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z fachowej pomocy Pana Jakuba.

 

Monika:
Podjęcie decyzji w sprawie kredytu to bardzo trudna kwestia… W takich momentach chcemy żeby ktoś nam dobrze doradzil, pomógł i wyjaśnił, dlatego bardzo się cieszę że trafiłam na Pana Jakuba! Jest bardzo pomocną, rzetelną i godną zaufania osobą:) gdybyśmy mieli brać jeszcze raz kredyt… Tylko z pomocą Pana Jakuba!!!!!!!!! Naprawdę szczerze polecam

 

Martyna:
polecam!
dzięki Panu Jakubowi cieszymy się nowym mieszkaniem.
cierpliwie odpowiada na każde pytanie. polecam serdecznie ☺

 

Arleta:
Pan Jakub przeprowadzil nas przez wszystkie wymagania formalne kredytu, cierpliwie odpowiadajac na pytania i tlumaczac zaleznosci. Trzymal reke na pulsie, pilnowal terminow, informowal nas na bierzaco o kolejnych krokach. Dodatkowy plus za dyspozycyjnosc i szybkosc reakcji! Ale co najwazniejsze – z pomoca Pana Jakuba sprawa zostala z sukcesem doprowadzona do konca, a zadanie nie bylo latwe 🙂

 

Grzegorz:
Polecam Pana Jakuba ze szczerym sumieniem. kontakt – super, jakość usługi – super, Efekt pracy – Super, ogólnie nie ma nic co było by na nie. Godny polecenia w 100%-ach.

 

Dariusz:
Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt. Wszelkie informacje przekazywane na bieżąco . Szczerze polecam!

 

Michał:
Jestem zadowolony z współpracy z Panem Jakubem Szwedo. Cierpliwy z dużą wiedzą i z profesjonalizmem podchodzi do każdej indywidualnej sprawy. Sprawna i rzetelna pomoc przy kredycie hipotecznym, a także świetny kontakt z klientem. Dobór odpowiednich strategii i cierpliwe odpowiadanie na każde trudne pytanie. Gorąco polecam. Na pewno jeszcze skorzystam z pomocy Pana Jakuba.

 

Natalia:
Pan Jakub jest mistrzem w swoim fachu. Ogromna wiedza i cierpliwość są nieocenioną pomocą w podjęciu tak trudnej decyzji jaką jest kredyt hipoteczny. Dyspozycyjny, życzliwy, profesjonalista. Z pełnym przekonaniem polecam skorzystanie z usług Pana Jakuba i bardzo dziękuję za pomoc.

 

Kama:
Profesjonalny i doświadczony doradca. Bardzo cierpliwy, spokojny i wyrozumiały. Prowadzi sprawę od początku do samego końca. Dzięki Panu Jakubowi udało się otrzymać kredyt i zamieszkać we własnym “M”. Jeszcze raz dziękuję za owocną współpracę

 

Tomasz:
Pan Jakub Szwedo to świetny ekspert w swojej branży. Staranie się o kredyt hipoteczny z takim doradcą to czysta przyjemność. Jasno i rzeczowo przedstawił nam propozycje kredytu hipotecznego oraz pomógł we wszystkich formalnościach. Pan Jakub to godny polecenia, sumienny i rzetelnie wypełniający swoje obowiązki doradca. Szczerze i gorąco polecam usługi Pana Jakuba!

 

Marta:
Pan Jakub Szwedo to zaangażowany, kompetentny i wyjątkowo skuteczny doradca finansowy. Cechuje go konkretne, a jednocześnie kreatywne podejście do zagadnień finansowych. Jako specjalista od lat skutecznie buduje zaufanie moje oraz mojej rodziny i nigdy go nie zawiódł. Ostatnio pomógł mi przy wyborze i finalizacji jednego z najważniejszych zobowiązań w życiu – kredytu hipotecznego. Dla osoby niezwiązanej z branżą finansową, ubieganie się o kredyt mieszkaniowy to bieg po ciemku z przeszkodami. Pan Jakub nie dość, że wykonał ten bieg za mnie, to jeszcze przyniósł złoty medal. Życzę każdemu takiego doradcy!

 

Iza:
Z chwilą podjęcia decyzji o zakupie mieszkania kredyt był nieunikniony a razem z nim cała masa stresu i i strachu jak to będzie wyglądało, tyle formalności.. Co tu dużo mówić- Pan Kuba szybko rozwiał każdą naszą wątpliwość. Zawsze dyspozycyjny, pomocny, cierpliwy 🙂 a współpraca z nim to czysta przyjemność .Po prostu dziękujemy raz jeszcze ! I będziemy z całego serca polecać każdemu, kto będzie potrzebował pomocy eksperta finansowego. Sami skorzystamy jeszcze nie raz, więc do zobaczenia

 

Julia:
Kiedy podjęliśmy starania o kredyt, ilość formalności oraz brak rozeznania w ofertach bankowych zaczela nas przytłaczać i wtedy polecono nam Pana Jakuba. Zapewne gdyby nie Pan Jakub wszystko nie poszłoby tak sprawnie i szybko. Jesteśmy bardzo wdzięczni za stały kontakt, wyjaśnienie profesjonalne każdej kwestii o którą pytaliśmy. Dziękujemy Panie Jakubie i życzymy samych sukcesów na drodze zawodowej!

 

Beata:
Procedowanie kredytowe wiąże się z lękiem i niepewnością. Jednak tych złych emocji unikniemy, jeśli podejmiemy współpracę z doradcą finansowym Panem Jakubem, człowiekiem cierpliwym, pomocnym, kreatywnym i przede wszystkim skutecznym. Wydaje się, że robi więcej niż musi. Jest cierpliwy i rzetelny, zna się doskonale na swojej profesji. Prowadzi sprawę od początku do jej szczęśliwego zakończenia. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde pytanie. Człowiek godny zaufania. Dzięki niemu otrzymałam kredyt na mieszkanie i to na korzystniejszych warunkach niż się spodziewałam. Wie gdzie „uderzyć” aby wszystko było dograne do ostatniej kropki. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Serdecznie dziękuję za współpracę i życzę Panu, Panie Jakubie wielu transakcji doprowadzonych do szczęśliwego końca, dużo zdrówka, pogody ducha, cierpliwości i stoickiego spokoju oraz radości na każdy dzień

 

Karolina:
Profesjonalizm, kultura, szacunek dla klienta, kompetencja. Z pełnym przekonaniem polecam każdemu kto szuka doradcy kredytowego spotkanie z Panem Jakubem Szwedo. Rzadko wystawiam opinie, ale tym razem grzechem byłoby nie polecić.

 

Kamila:
5 lat temu rozpoczęłam starania o kredyt mieszkaniowy. Ilość formalności, które należało załatwić, była dla mnie przerażająca… Czułam się zagubiona i niepewna, ale pan Jakub doskonale wszystko mi wytłumaczył i przeprowadził przez cały proces zakupu mieszkania. Dziś wiem, że była to najlepsza decyzja w moim życiu. Chętnie wracam do pana Jakuba z innymi kwestiami finansowymi oraz ubezpieczeniowymi. Ostatnio poleciłam jego usługi koleżance, która również starała się o kredyt mieszkaniowy. Nie muszę chyba mówić, że była równie zadowolona jak ja 🙂 Serdecznie dziękuję za pomoc panie Jakubie!

 

Małgorzata:
Profesjonalna i bardzo miła obsługa. Szczerze polecam

 

Malwina:
Pan Jakub to człowiek o wysokiej kulturze osobistej, pełen profesjonalizm w tym co robi. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Jakubem. Dziękujemy za cierpliwość i za załatwienie nam wymarzonego domu. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Jakuba ponieważ nie znam bardziej profesjonalnej osoby w tej branży. Jeszcze raz dziękujemy.

 

Michał:
Do Pana Jakuba Szwedo podeszliśmy z dużym – nomen omen – kredytem zaufania, z uwagi na liczne rekomendacje ze strony naszych znajomych. Nie zawiedliśmy się. Pan Jakub to profesjonalista w każdym calu. Bezpiecznie przeprowadził nas przez gąszcz formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, a w przypadku jakichkolwiek problemów zawsze miał gotowy “Plan B”. Pana Jakuba cechuje bardzo duża skrupulatność, cierpliwość i zaangażowanie. Teraz, już po podpisaniu umowy z bankiem, nie wyobrażamy sobie przejścia tej drogi bez profesjonalnej pomocy. Doświadczenie Pana Jakuba Szwedo i jego spokój pomagają oszczędzić nie tylko stresu i czasu, ale także doprowadzić do zawarcia umowy na bardzo korzystnych warunkach (często nieosiągalnych w przypadku samodzielnego poszukiwania ofert w bankach).

Polecam i z pewnością w przyszłości skorzystam ponownie z pomocy Pana Jakuba

 

Anna:
Zdecydowanie polecam. Pan Jakub jest człowiekiem godnym zaufania, elastycznym, cierpliwym. Pięknie skompresował wszystkie najważniejsze informacje dotyczące umowy kredytowej w formie tabelki, dzięki czemu odciążył nas z konieczności szczegółowego analizowania warunków poszczególnych ofert. Współpraca z Panem Jakubem to oszczędność czasu i pewność, że wybraliśmy najlepszą dla nas ofertę.

 

Diana:
Polecam Pana Jakuba w 100%. Bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego zagadnienia, wysoka kultura osobista. Cierpliwy i rzetelny profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Polecam każdemu serdecznie, na pewno nikt się nie zawiedzie:-).

 

Martyna:
Pierwszy kredyt, ogromny stres, niekończące się wątpliwości, setki procedur niezbyt specjalnie dla zwykłego śmiertelnika jasnych, ale…przecież w końcu nie każdy musi się na wszystkim znać…na szczęście na naszej drodze pojawił się Pan Jakub, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, pomaga bezboleśnie przejść przez cały proces kredytu, daje poczucie bezpieczeństwa i wsparcia, można na niego liczyć o każdej porze dnia i…nocy również:) ogromne doświadczenie i bezcenna pomoc, a pozytywna decyzja kredytowa to na pewno nie koniec naszej współpracy:) polecam!

 

Monika:
Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Jakuba, jest osobą bardzo profesjonalną, rzetelną i uczciwą. Bardzo dziękuję za pomoc i szybkie załatwienie mojej sprawy:) polecam w 100 %, pozdrawiam:)
Alicja Jeleńska:
Bardzo ciesze się, że udało mi się trafić do Pana Jakuba. Zaoferował pełen profesjonalizm, dużą wiedzę i szybkość działania. Wszystkim z czystym sumieniem mogę polecić Jego usługi. Serdecznie pozdrawiam i dziękuje za pomoc w kredycie Hipotecznym.

 

Magdalena Zawadzka:
Załatwienie wszystkich formalności by dostać kredyt to bardzo długa droga przez która trzeba mieć czas by przejść . Przedstawienie wszystkich dokumentów przy prowadzeniu własnej działalności też nie jest łatwe. Już byłam na etapie rezygnacji .
Z pomocą przyszedł Pan Jakub który nie dość że zebrał wszystkie potrzebne informacje i dokumenty mailowo (W końcu żyjemy w XXI wieku) to jeszcze wyreczał i przyjeżdżał by uzupełnić resztę formalności do mojej firmy.
Dziękujemy za wspaniałą współpracę i polecamy Pana wśród swoich znajomych

 

Bartosz:
Pan Jakub prowadzi usługi które cechuje profesjonalizm na najwyższym poziomie. W mojej opinii jest to człowiek rzetelny, cierpliwy, który buduje zaufanie oparte na solidnych fundamentach. Szybko i skutecznie rozwiązuje napotkane problemy(powstałe oczywiście z mojej winy). Dzięki niemu proces załatwiania kredytu przebiega niemal całkowicie bezstresowo. Korzystanie z usług Pana Szwedo wiąże się również ze znaczną oszczędnością czasu. Bez wahania daje 5 gwiazdek i polecam każdemu.

 

Krzysztof:
Z czystym sumieniem daję 5 gwiazdek, Pan Jakub to godny polecenia doradca. W temacie kredytów byłem zielony, a on w przyjazny sposób wszystko mi wyjaśnił i poprowadził od wyboru nieruchomości po realizację kredytu krok po kroku.

 

Ada Galisiewicz:
Właściwy człowiek na właściwym miejscu, zna się na tym co robi. Po raz kolejny znalazł nam najlepszą ofertę kredytu, gdzie za pierwszym razem szanse na własne M były znikome � Potrafi doradzić w każdej kwestii. Wszystkie sprawy załatwia szybko i bez najmniejszego problemu. Zdecydowanie i z czystym sumieniem polecam.

 

Aleksandra Lipka:
Pan Jakub,odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Szczerze polecam każdemu.Wysłucha,doradzi,podpowie najlepszą drogę wyjścia.W razie jakichkolwiek pytań można zawsze liczyć na szybki kontakt.Jakbyśmy mieli sami przechodzić przez tą papierologię związaną z kredytem hipotecznym to nie wiem czy w połowie drogi nie zrezygnowalibyśmy.

 

Damian Kolany:
Współpraca z Panem Jakubem to czysta przyjemność.
Wytłumaczy, doradzi i na pewno znajdzie rozwiązanie szyte na miarę. Szczerze polecam i pozdrawiam

 

Maciej Jakusik:
Korzystałem z usług Jakuba miesiąc temu. Zaoszczędzamy czasu nie jeżdżąc po bankach, bo dostajemy wiele ofert w jednym miejscu. Nie martwimy się papierkami, bo zdecydowaną większość bierze On na siebie. Jakub świetnie się sprawdza w swojej roli (zarówno doradcy jak i pośrednika) i śmiało mogę polecić jego usługi.

 

Przemysław:
Początkowo w naszym przypadku pojawiały się wątpliwości czy dostaniemy kredyt hipoteczny. Kilka spotkań w różnych bankach i entuzjazm malał. Jednak już po pierwszym spotkaniu z Panem Jakubem odzyskaliśmy nadzieję, że z naszym kredytem na pierwsze mieszkanie może się udać. I udało się. Pan Jakub prezentuje pełen profesjonalizm, absolutne przygotowanie, zrozumienie, cierpliwość na ciągłe pytania, przy czym jest zawsze dla nas dostępny, rozwiewa wątpliwości. Zyskał Pan nasze zaufanie i czujemy wielką ulgę, że udało nam się trafić na takiego profesjonalistę. Dzięki Panu już tylko czekamy na pierwszy obiad z zupką chińską przy remoncie 😛 Bardzo dziękujemy!

 

Aleksandra:
Dziękujemy za pomoc w sfinansowaniu naszych marzeń. Bardzo profesjonalna, miła i rzetelna obsługa. Polecam współpracę z Jakubem.

 

Łukasz:
Profesjonalna obsługa i bardzo dobre doradztwo. Kolejny kredyt obsługiwany przez Jakuba przeszliśmy bardzo sprawnie i bez nadmiernego zaangażowania czasu. Sposób obsługi na najwyższym poziomie. Zweryfikował rynek, znalazł najlepszy produkt i dzięki niemu możemy skupić się na innych obowiązkach. Polecam Jakuba jako człowieka, który o finansach ma bardzo dużą wiedzę i można mu zaufać.

 

Adam:
Szybkie i profesjonalne załatwienie kredytu hipotecznego. Zdecydowanie polecam skorzystanie z usług Pana Jakuba.

 

Jacek:
Chyba wszyscy stresują się w obliczu wstąpienia w wieloletni związek z Bankiem. Ciężko być pewnym czy nasze pomysły, czy decyzję są trafione, czy ta oferta jest najlepsza… Tylko ktoś profesjonalny o ogromnej wiedzy może dać nam spokój i pewność, że nasze wybory są słuszne. Dzięki Jakubowy ja byłem spokojny, i dziś wiem że wybrałem najlepiej jak mogłem.

 

Michał:
Serdecznie polecam pana Jakuba. Rzetelnie i profesjonalnie pomógł mi w wyborze kredytu oraz we wszystkich sprawach okołokredytowych. Bardzo dobry kontakt i dostępność. Pozdrawiam!

 

Karolina:
Długo zastanawiałam się czy składać wnioski kredytowe z pomocą doradcy czy też zrobić to samodzielnie. Po rekomendacji koleżanki i wstępnej rozmowie z Panem Jakubem bardzo szybko zdecydowaliśmy z mężem, że jednak zdamy się na wiedzę i doświadczenie doradcy. Z perspektywy czasu wiemy już, że był to najlepszy wybór.
Pan Jakub był (i jest nadal) niesamowicie pomocny we wszystkich kwestiach i formalnościach, które były do wypełnienia. Wnioski zostały przygotowane i złożone ekspresowo. W międzyczasie Pan Jakub szczegółowo wyjaśnił nam wszystkie nasze wątpliwości, niejednokrotnie poświęcając nam swój czas prywatny wieczorami lub w weekendy (za co szczególnie dziękujemy!). Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, dodatkowo Pan Jakub pozostawał w stałym kontakcie nie tylko z nami, ale również z deweloperem, dzięki czemu wszystkie dokumenty wymagane przez bank były dostarczane bardzo szybko.
Co było dla nas szczególnie ważne to to, że Pan Jakub był aktywnie zaangażowany w jak najszybszą finalizację naszych wniosków, wielokrotnie osobiście stawiał się w banku i domagał się wyjaśnień i przyspieszenia prac, gdy bank opóźniał się w swoich działaniach. Dodatkowo, nawet teraz, po finalizacji sprawy z bankiem, gdy mamy jakiekolwiek pytania związane z kredytem, Pan Jakub zawsze jest responsywny i pomocny.
Podsumowując, z perspektywy czasu uważam, że współpraca z Panem Jakubem Szwedo to była najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć w ubieganiu się o kredyt. Zdecydowanie polecam Pana Jakuba jako eksperta finansowego!

 

Patrycja:
Kredyt – to lęk zarówno przed często, aż do śmierci spłacaniem zobowiązań, ale także strach przed wyborem tego właściwego banku, który skrzywdzi nas najmnej w naszej sytuacji. Na myśl o spotkaniach z pracownikami instytucji finansowych, niezrozumieniem języka bankowego, którym się posługują, całej przykrej papierologii, którą zmuszeni będziemy wypełniać, donosić, uzupełniać, tłumaczyć i wręcz prosić się, by nas kredytowano z pomocą nadchodzi Jakub Szwedo. Pojawia się znikąd, jak Spiderman. Co najmniej jakby wyczuwał, że potrzebujemy wsparcia i pomocy. Wybawia nas z kłopotów biorąc wszystkie procedury na swoje barki. Jak dr. House leczy nas z kredytowej psychozy, rozwiązując wszystkie formalności. Jak Sherlock Holmes śledzi najlepsze dla nas oferty. Indiana Jones współczesnego świata bankowości. Wykopuje najlepsze oferty z podziemi. Gladiator walczący w naszym imieniu i o nasze bezpieczeństwo. Nie jest sabotażystą i nie wsadzi nas na minę. Wyciągnie nas z opresji, załagodzi nerwy i sam zajmie się wszystkimi przykrymi kredytowymi obowiązkami. Głowa pełna wiedzy. Mistrz kunsztu. Znawca tematu i prawdziwy pasjonata. Oddany sprawie i całkowicie dostępny dla klienta. Niemożliwe zamienia na możliwe. Trudne na łatwe. Nerwy na uśmiech, a strach na spokój. Właściwy człowiek, któremu zlecić możemy prowadzenie najtrudniejszych i bez perspektyw spraw. Dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość, poświęcony czas i wielką pomoc!

 

Karolina:
Długo zastanawiałam się czy składać wnioski kredytowe z pomocą doradcy czy też zrobić to samodzielnie. Po rekomendacji koleżanki i wstępnej rozmowie z Panem Jakubem bardzo szybko zdecydowaliśmy z mężem, że jednak zdamy się na wiedzę i doświadczenie doradcy. Z perspektywy czasu wiemy już, że był to najlepszy wybór.
Pan Jakub był (i jest nadal) niesamowicie pomocny we wszystkich kwestiach i formalnościach, które były do wypełnienia. Wnioski zostały przygotowane i złożone ekspresowo. W międzyczasie Pan Jakub szczegółowo wyjaśnił nam wszystkie nasze wątpliwości, niejednokrotnie poświęcając nam swój czas prywatny wieczorami lub w weekendy (za co szczególnie dziękujemy!). Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, dodatkowo Pan Jakub pozostawał w stałym kontakcie nie tylko z nami, ale również z deweloperem, dzięki czemu wszystkie dokumenty wymagane przez bank były dostarczane bardzo szybko.
Co było dla nas szczególnie ważne to to, że Pan Jakub był aktywnie zaangażowany w jak najszybszą finalizację naszych wniosków, wielokrotnie osobiście stawiał się w banku i domagał się wyjaśnień i przyspieszenia prac, gdy bank opóźniał się w swoich działaniach. Dodatkowo, nawet teraz, po finalizacji sprawy z bankiem, gdy mamy jakiekolwiek pytania związane z kredytem, Pan Jakub zawsze jest responsywny i pomocny.
Podsumowując, z perspektywy czasu uważam, że współpraca z Panem Jakubem Szwedo to była najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć w ubieganiu się o kredyt. Zdecydowanie polecam Pana Jakuba jako eksperta finansowego!

 

Aniela:
Raz już kredyt brałam. Sama. Uznałam bowiem, że nie ma w tym nic skomplikowanego, a na propozycje przyjaciół, że: “Mamy takiego fajnego doradcę…” zaśmiałam się i grzecznie podziękowałam. Bo przecież sama sobie poradzę. Poszłam do jednego banku i usłyszałam, że na kredyt nie mam szans. W drugim dostałam takie warunki, że szkoda gadać. Po tych przygodach zrezygnowałam i uznałam, że trudno, nadal będę wynajmować mieszkanie i płacić obcym ludziom. Przyjaciół zwodziłam, kłamałam, że jest już coraz bliżej itp., aż w końcu wyszło szydło z worka. Wzięli za rękę (trochę się nasłuchałam jaka to ja jestem, a oni mi przecież od samego początku mówili, jak mam zrobić) i zaprowadzili do Pana Kuby. Sytuacja teraz wygląda tak, że jedynym moim problemem jest to, czy zostawić sobie aneks kuchenny, czy jednak kuchnie od salonu odseparować. Panie Kubo serdecznie dziękuję za bezproblemowe i bezbolesne przeprowadzenie przez te wszystkie kredytowe zawiłości! 😀 Pozdrawiam, Aniela.

 

Bartosz:
Pan Jakub prowadzi usługi które cechuje profesjonalizm na najwyższym poziomie. W mojej opinii jest to człowiek rzetelny, cierpliwy, który buduje zaufanie oparte na solidnych fundamentach. Szybko i skutecznie rozwiązuje napotkane problemy(powstałe oczywiście z mojej winy). Dzięki niemu proces załatwiania kredytu przebiega niemal całkowicie bezstresowo. Korzystanie z usług Pana Szwedo wiąże się również ze znaczną oszczędnością czasu. Bez wahania daje 5 gwiazdek i polecam każdemu.

 

Łukasz:
Profesjonalna obsługa i bardzo dobre doradztwo. Kolejny kredyt obsługiwany przez Jakuba przeszliśmy bardzo sprawnie i bez nadmiernego zaangażowania czasu. Sposób obsługi na najwyższym poziomie. Zweryfikował rynek, znalazł najlepszy produkt i dzięki niemu możemy skupić się na innych obowiązkach. Polecam Jakuba jako człowieka, który o finansach ma bardzo dużą wiedzę i można mu zaufać.

 

Stefan:
Pan Kuba to najlepsze co mogło nas spotkać!! Nie musieliśmy robić NIC – poza dostarczeniem niezbędnych dokumentów – cała reszta należała do Pana Kuby. Zero biegania, załatwiania, chodzenia, stresu. Podczas każdej wizyty Pan Kuba był doskonale przygotowany, wszystko dokładnie i cierpliwie nam tłumaczył, wskazywał najlepsze oferty i od początku do końca towarzyszył podczas “ogarniania” kredytowych formalności. Poza tym, byliśmy w ciągłym kontakcie i na bieżąco wiedzieliśmy, jak wyglądają bankowe negocjacje. Tak więc jednym słowem: dla każdego, kto decyduje się na wzięcie kredytu, a nie ma zielonego pojęcia jak się do tego zabrać i cały ten proces go przeraża, ja osobiście widzę jedno rozwiązanie: Jakub Szwedo.
Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze dziękuję!

 

Martyna:
Pierwszy kredyt, ogromny stres, niekończące się wątpliwości, setki procedur niezbyt specjalnie dla zwykłego śmiertelnika jasnych, ale…przecież w końcu nie każdy musi się na wszystkim znać…na szczęście na naszej drodze pojawił się Pan Jakub, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, pomaga bezboleśnie przejść przez cały proces kredytu, daje poczucie bezpieczeństwa i wsparcia, można na niego liczyć o każdej porze dnia i…nocy również:) ogromne doświadczenie i bezcenna pomoc, a pozytywna decyzja kredytowa to na pewno nie koniec naszej współpracy:) polecam!

 

Maciej:
Korzystałem z usług Jakuba miesiąc temu. Zaoszczędzamy czasu nie jeżdżąc po bankach, bo dostajemy wiele ofert w jednym miejscu. Nie martwimy się papierkami, bo zdecydowaną większość bierze On na siebie. Jakub świetnie się sprawdza w swojej roli (zarówno doradcy jak i pośrednika) i śmiało mogę polecić jego usługi.

 

Łukasz:
Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu,że trafiliśmy do pana Jakuba. W sposób rzetelny i zrozumiały przekazywał informacje. Bardzo zaangażowany, dyspozycyjny i pomocny. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie po jego czujnym okiem.

 

Agnieszka:
Doskonała współpraca, zaangażowanie w obsługę klienta, bardzo duża wiedza fachowa , świetne doradztwo oraz kultura osobista. Profesjonalny, mocno zaangażowany, doświadczony i posiadający szeroką wiedzę o kredytach. Polecamy serdecznie pana Jakuba

 

Kinga:
To już kolejny kredyt hipoteczny z Panem Jakubem. Jak zwykle wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie. Pan Jakub po raz kolejny wykazał się ogromną wiedzą, zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do klienta. Dlatego z czystym sumieniem mogę go polecić jako godnego zaufania człowieka w sprawach kredytowych i nie tylko.

 

Marta:
Pan Jakub to bardzo solidny doradca, po raz drugi skorzystaliśmy z jego pomocy. Dopasował dla nas optymalną ofertę, pomógł w załatwieniu formalność. Widać że angażuje się na 100% w każdą sprawę. Polecam ?

 

Filip:
Pan Jakub znakomicie poradził sobie z moją skomplikowaną sytuacją, skompletował mase dokumentów, klarownie omówił propozycje kredytów i doradził najlepszą z opcji. Miło że nadal jest pod telefonem i służy informacją na tematy finansowe.

 

Radek:
Doskonała współpraca, zaangażowanie w obsługę klienta, bardzo duża wiedza fachowa , świetne doradztwo oraz kultura osobista.

 

Dominik:
Nie było łatwo, bo dom w nietradycyjnej technologii. Duża pomoc i wsparcie. Z czystym sumieniem polecam!

 

Tomek:
Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, Pan Jakub wykazał się zaangażowaniem, dużą wiedzą i profesjonalizmem dlatego też z czystym sumieniem mogę go polecić jako zaufanego specjalistę w sprawach kredytów finansowych.

 

Małgosia:
Profesjonalny, mocno zaangażowany, doświadczony i posiadający szeroką wiedzę o kredytach. Wieloletnie doświadczenie i wysoka kultura osobista to jego główne atuty. Kredyt dostaliśmy szybko i na dobrych warunkach dlatego polecam Pana Jakuba Szwedo

 

Ola:
Pan Jakub w kontakcie z nami wykazał się ogromnym profesjonalizmem, opieką i zaangażowaniem.Jest osoba godną polecenia. Pomimo wielu trudnych pytań i działań stanął na wysokości zadania. Stały kontakt z klientem, zawsze dyspozycyjny. Szczerze polecamy i na pewno wrócimy ponownie.

 

Agnieszka:
Zanim trafiłam do Pana Jakuba byłam u kilku innych doradców kredytowych i z czystym sumieniem polecam znajomym Pana Jakuba. Wyróżnia go pełen profesjonalizm, w zrozumiały sposób potrafi omówić dany produkt, wyjaśnić jakie dokumenty należy skompletować oraz bez zbędnej zwłoki rozpocząć starania o kredyt. Poza tym potrafi skupić się na tym czego klient potrzebuje, nie szuka problemów tylko idealnego rozwiązania. Do tego 100% dyspozycyjności, wysoka kultura osobista, Pan Jakub potrafi nie tylko szybko i sprawnie załatwić kredyt ale również rozwiać wszelkie wątpliwości poprzez swoje zaangażowanie i doświadczenie. Jestem bardzo zadowolona, dlatego cieszę się, że mogę z nim dalej współpracować przy kolejnym już kredycie.

 

Krzysztof:
Osobiście polecam Pana Jakuba jako profesjonalistę w tym, czym się zajmuje. Kontakty związane z wyborem odpowiedniego kredytu, a także już później, w trakcie trwania umowy kredytowej, należały do przyjemnych i miało się przeświadczenie, że Pan Jakub po prostu wie, co robi 🙂 Poza tym jest uprzejmą i uczynną osobą, a to bardzo ważne, bo tworzy obraz człowieka godnego zaufania.

 

Konrad:
Z pełną świadomością polecam współpracę z Panem Jakubem. Po rozmowach z innymi doradcami po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jest to doradca posiadający dużą i fachową wiedzę z zakresu udzielania kredytów. Łatwo nawiązuje kontakt, co pozwala sprecyzować i poznać oczekiwania klienta. Jest przy tym zaangażowany, na bieżąco interesuje się przebiegiem i losami dalszej współpracy. Proponuje szereg różnych wariantów i możliwości dzięki czemu można na końcu cieszyć się z rezultatów przy podpisywaniu umowy kredytowej. Gorąco polecam.

 

Daniel:
Z ogromną przyjemnością polecamy Pana Jakuba. Dzięki niemu uzyskaliśmy kredyt hipoteczny na nasze wymarzone mieszkanie, co wydawało nam się prawie niemożliwe. Pan Jakub posiada ogromną wiedzę w tym temacie jak i w innych związanych z bankowością oraz ubezpieczeniami. Kontakt z Panem Jakubem oraz jego dyspozycyjność bez zarzutu, o każdej porze i w chwili, gdy tylko mieliśmy jakieś wątpliwości bądź pytania. Opieka i doradztwo perfekcyjne. Zaangażowanie na najwyższym poziomie. 5/5 gwiazdek Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy jeszcze raz. Będziemy Pana Jakuba polecać wszystkim !!!

 

Agata:
Współpraca z Panem Jakubem od samego początku układała się znakomicie. Niezwykle zaangażowany w swoją pracę. Kontakt z Panem Jakubem był praktycznie o każdej porze dnia. Posiada szeroką, praktyczną wiedzę na temat kredytów hipotecznych oraz sposobów działania banków, co pozwoliło na podjęcie odpowiedniej decyzji co do banku i w konsekwencji ustalenie warunków kredytu jeszcze lepszych niż wynikało to z kalkulacji. Szczerze polecam ! W przyszłości na pewno do Pana Jakuba powrócę.

 

Michał:
Współpraca z Panem Jakubem była kompleksowa i oparta na zasadach partnerskich. Dodatkowo godziny spotkań odbywały się w godzinach dogodnych dla klienta. Każdą informacja była przekładana terminowo z wyprzedzeniem celem wcześniejszego zapoznania z materiałem oraz w dogodny sposób za pomocą poczty elektronicznej bądź pod wskazanym nr telefonu. Pan Jakub był miły i uprzejmy. W związku z powyższym Pan Jakub pod wskazanymi kryteriami otrzymał najwyższą skalę ocen. Pozdrawiam serdecznie,

 

Aleksander:
Mega kontakt i zaangażowanie, pełna profeska, mogę śmiało polecić tę osobą w sprawach związanych z ubezpieczeniem czy kredytami

 

Arsen:
Współpraca z Jakubem to profesjonalizm w czystej postaci. Korzystałem z jego usług kilkukrotnie, polecając także znajomym, którzy również chwalili sobie tą współpracę. Jakub to bardzo doświadczony doradca, którego mogę polecić każdemu kto ceni swój czas i pieniądze.

 

Kasia:
Profesjonalista w każdym calu! Polecam serdecznie!