Patrycja:
Kredyt – to lęk zarówno przed często, aż do śmierci spłacaniem zobowiązań, ale także strach przed wyborem tego właściwego banku, który skrzywdzi nas najmnej w naszej sytuacji. Na myśl o spotkaniach z pracownikami instytucji finansowych, niezrozumieniem języka bankowego, którym się posługują, całej przykrej papierologii, którą zmuszeni będziemy wypełniać, donosić, uzupełniać, tłumaczyć i wręcz prosić się, by nas kredytowano z pomocą nadchodzi Jakub Szwedo. Pojawia się znikąd, jak Spiderman. Co najmniej jakby wyczuwał, że potrzebujemy wsparcia i pomocy. Wybawia nas z kłopotów biorąc wszystkie procedury na swoje barki. Jak dr. House leczy nas z kredytowej psychozy, rozwiązując wszystkie formalności. Jak Sherlock Holmes śledzi najlepsze dla nas oferty. Indiana Jones współczesnego świata bankowości. Wykopuje najlepsze oferty z podziemi. Gladiator walczący w naszym imieniu i o nasze bezpieczeństwo. Nie jest sabotażystą i nie wsadzi nas na minę. Wyciągnie nas z opresji, załagodzi nerwy i sam zajmie się wszystkimi przykrymi kredytowymi obowiązkami. Głowa pełna wiedzy. Mistrz kunsztu. Znawca tematu i prawdziwy pasjonata. Oddany sprawie i całkowicie dostępny dla klienta. Niemożliwe zamienia na możliwe. Trudne na łatwe. Nerwy na uśmiech, a strach na spokój. Właściwy człowiek, któremu zlecić możemy prowadzenie najtrudniejszych i bez perspektyw spraw. Dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość, poświęcony czas i wielką pomoc!

 

Karolina:
Długo zastanawiałam się czy składać wnioski kredytowe z pomocą doradcy czy też zrobić to samodzielnie. Po rekomendacji koleżanki i wstępnej rozmowie z Panem Jakubem bardzo szybko zdecydowaliśmy z mężem, że jednak zdamy się na wiedzę i doświadczenie doradcy. Z perspektywy czasu wiemy już, że był to najlepszy wybór.
Pan Jakub był (i jest nadal) niesamowicie pomocny we wszystkich kwestiach i formalnościach, które były do wypełnienia. Wnioski zostały przygotowane i złożone ekspresowo. W międzyczasie Pan Jakub szczegółowo wyjaśnił nam wszystkie nasze wątpliwości, niejednokrotnie poświęcając nam swój czas prywatny wieczorami lub w weekendy (za co szczególnie dziękujemy!). Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, dodatkowo Pan Jakub pozostawał w stałym kontakcie nie tylko z nami, ale również z deweloperem, dzięki czemu wszystkie dokumenty wymagane przez bank były dostarczane bardzo szybko.
Co było dla nas szczególnie ważne to to, że Pan Jakub był aktywnie zaangażowany w jak najszybszą finalizację naszych wniosków, wielokrotnie osobiście stawiał się w banku i domagał się wyjaśnień i przyspieszenia prac, gdy bank opóźniał się w swoich działaniach. Dodatkowo, nawet teraz, po finalizacji sprawy z bankiem, gdy mamy jakiekolwiek pytania związane z kredytem, Pan Jakub zawsze jest responsywny i pomocny.
Podsumowując, z perspektywy czasu uważam, że współpraca z Panem Jakubem Szwedo to była najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć w ubieganiu się o kredyt. Zdecydowanie polecam Pana Jakuba jako eksperta finansowego!

 

Aniela:
Raz już kredyt brałam. Sama. Uznałam bowiem, że nie ma w tym nic skomplikowanego, a na propozycje przyjaciół, że: “Mamy takiego fajnego doradcę…” zaśmiałam się i grzecznie podziękowałam. Bo przecież sama sobie poradzę. Poszłam do jednego banku i usłyszałam, że na kredyt nie mam szans. W drugim dostałam takie warunki, że szkoda gadać. Po tych przygodach zrezygnowałam i uznałam, że trudno, nadal będę wynajmować mieszkanie i płacić obcym ludziom. Przyjaciół zwodziłam, kłamałam, że jest już coraz bliżej itp., aż w końcu wyszło szydło z worka. Wzięli za rękę (trochę się nasłuchałam jaka to ja jestem, a oni mi przecież od samego początku mówili, jak mam zrobić) i zaprowadzili do Pana Kuby. Sytuacja teraz wygląda tak, że jedynym moim problemem jest to, czy zostawić sobie aneks kuchenny, czy jednak kuchnie od salonu odseparować. Panie Kubo serdecznie dziękuję za bezproblemowe i bezbolesne przeprowadzenie przez te wszystkie kredytowe zawiłości! 😀 Pozdrawiam, Aniela.

 

Bartosz:
Pan Jakub prowadzi usługi które cechuje profesjonalizm na najwyższym poziomie. W mojej opinii jest to człowiek rzetelny, cierpliwy, który buduje zaufanie oparte na solidnych fundamentach. Szybko i skutecznie rozwiązuje napotkane problemy(powstałe oczywiście z mojej winy). Dzięki niemu proces załatwiania kredytu przebiega niemal całkowicie bezstresowo. Korzystanie z usług Pana Szwedo wiąże się również ze znaczną oszczędnością czasu. Bez wahania daje 5 gwiazdek i polecam każdemu.

 

Łukasz:
Profesjonalna obsługa i bardzo dobre doradztwo. Kolejny kredyt obsługiwany przez Jakuba przeszliśmy bardzo sprawnie i bez nadmiernego zaangażowania czasu. Sposób obsługi na najwyższym poziomie. Zweryfikował rynek, znalazł najlepszy produkt i dzięki niemu możemy skupić się na innych obowiązkach. Polecam Jakuba jako człowieka, który o finansach ma bardzo dużą wiedzę i można mu zaufać.

 

Stefan:
Pan Kuba to najlepsze co mogło nas spotkać!! Nie musieliśmy robić NIC – poza dostarczeniem niezbędnych dokumentów – cała reszta należała do Pana Kuby. Zero biegania, załatwiania, chodzenia, stresu. Podczas każdej wizyty Pan Kuba był doskonale przygotowany, wszystko dokładnie i cierpliwie nam tłumaczył, wskazywał najlepsze oferty i od początku do końca towarzyszył podczas “ogarniania” kredytowych formalności. Poza tym, byliśmy w ciągłym kontakcie i na bieżąco wiedzieliśmy, jak wyglądają bankowe negocjacje. Tak więc jednym słowem: dla każdego, kto decyduje się na wzięcie kredytu, a nie ma zielonego pojęcia jak się do tego zabrać i cały ten proces go przeraża, ja osobiście widzę jedno rozwiązanie: Jakub Szwedo.
Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze dziękuję!

 

Martyna:
Pierwszy kredyt, ogromny stres, niekończące się wątpliwości, setki procedur niezbyt specjalnie dla zwykłego śmiertelnika jasnych, ale…przecież w końcu nie każdy musi się na wszystkim znać…na szczęście na naszej drodze pojawił się Pan Jakub, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, pomaga bezboleśnie przejść przez cały proces kredytu, daje poczucie bezpieczeństwa i wsparcia, można na niego liczyć o każdej porze dnia i…nocy również:) ogromne doświadczenie i bezcenna pomoc, a pozytywna decyzja kredytowa to na pewno nie koniec naszej współpracy:) polecam!

 

Maciej:
Korzystałem z usług Jakuba miesiąc temu. Zaoszczędzamy czasu nie jeżdżąc po bankach, bo dostajemy wiele ofert w jednym miejscu. Nie martwimy się papierkami, bo zdecydowaną większość bierze On na siebie. Jakub świetnie się sprawdza w swojej roli (zarówno doradcy jak i pośrednika) i śmiało mogę polecić jego usługi.

 

Łukasz:
Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu,że trafiliśmy do pana Jakuba. W sposób rzetelny i zrozumiały przekazywał informacje. Bardzo zaangażowany, dyspozycyjny i pomocny. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie po jego czujnym okiem.

 

Agnieszka:
Doskonała współpraca, zaangażowanie w obsługę klienta, bardzo duża wiedza fachowa , świetne doradztwo oraz kultura osobista. Profesjonalny, mocno zaangażowany, doświadczony i posiadający szeroką wiedzę o kredytach. Polecamy serdecznie pana Jakuba

 

Kinga:
To już kolejny kredyt hipoteczny z Panem Jakubem. Jak zwykle wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie. Pan Jakub po raz kolejny wykazał się ogromną wiedzą, zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do klienta. Dlatego z czystym sumieniem mogę go polecić jako godnego zaufania człowieka w sprawach kredytowych i nie tylko.

 

Marta:
Pan Jakub to bardzo solidny doradca, po raz drugi skorzystaliśmy z jego pomocy. Dopasował dla nas optymalną ofertę, pomógł w załatwieniu formalność. Widać że angażuje się na 100% w każdą sprawę. Polecam ?

 

Filip:
Pan Jakub znakomicie poradził sobie z moją skomplikowaną sytuacją, skompletował mase dokumentów, klarownie omówił propozycje kredytów i doradził najlepszą z opcji. Miło że nadal jest pod telefonem i służy informacją na tematy finansowe.

 

Radek:
Doskonała współpraca, zaangażowanie w obsługę klienta, bardzo duża wiedza fachowa , świetne doradztwo oraz kultura osobista.

 

Dominik:
Nie było łatwo, bo dom w nietradycyjnej technologii. Duża pomoc i wsparcie. Z czystym sumieniem polecam!

 

Tomek:
Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, Pan Jakub wykazał się zaangażowaniem, dużą wiedzą i profesjonalizmem dlatego też z czystym sumieniem mogę go polecić jako zaufanego specjalistę w sprawach kredytów finansowych.

 

Małgosia:
Profesjonalny, mocno zaangażowany, doświadczony i posiadający szeroką wiedzę o kredytach. Wieloletnie doświadczenie i wysoka kultura osobista to jego główne atuty. Kredyt dostaliśmy szybko i na dobrych warunkach dlatego polecam Pana Jakuba Szwedo

 

Ola:
Pan Jakub w kontakcie z nami wykazał się ogromnym profesjonalizmem, opieką i zaangażowaniem.Jest osoba godną polecenia. Pomimo wielu trudnych pytań i działań stanął na wysokości zadania. Stały kontakt z klientem, zawsze dyspozycyjny. Szczerze polecamy i na pewno wrócimy ponownie.

 

Agnieszka:
Zanim trafiłam do Pana Jakuba byłam u kilku innych doradców kredytowych i z czystym sumieniem polecam znajomym Pana Jakuba. Wyróżnia go pełen profesjonalizm, w zrozumiały sposób potrafi omówić dany produkt, wyjaśnić jakie dokumenty należy skompletować oraz bez zbędnej zwłoki rozpocząć starania o kredyt. Poza tym potrafi skupić się na tym czego klient potrzebuje, nie szuka problemów tylko idealnego rozwiązania. Do tego 100% dyspozycyjności, wysoka kultura osobista, Pan Jakub potrafi nie tylko szybko i sprawnie załatwić kredyt ale również rozwiać wszelkie wątpliwości poprzez swoje zaangażowanie i doświadczenie. Jestem bardzo zadowolona, dlatego cieszę się, że mogę z nim dalej współpracować przy kolejnym już kredycie.

 

Krzysztof:
Osobiście polecam Pana Jakuba jako profesjonalistę w tym, czym się zajmuje. Kontakty związane z wyborem odpowiedniego kredytu, a także już później, w trakcie trwania umowy kredytowej, należały do przyjemnych i miało się przeświadczenie, że Pan Jakub po prostu wie, co robi 🙂 Poza tym jest uprzejmą i uczynną osobą, a to bardzo ważne, bo tworzy obraz człowieka godnego zaufania.

 

Konrad:
Z pełną świadomością polecam współpracę z Panem Jakubem. Po rozmowach z innymi doradcami po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jest to doradca posiadający dużą i fachową wiedzę z zakresu udzielania kredytów. Łatwo nawiązuje kontakt, co pozwala sprecyzować i poznać oczekiwania klienta. Jest przy tym zaangażowany, na bieżąco interesuje się przebiegiem i losami dalszej współpracy. Proponuje szereg różnych wariantów i możliwości dzięki czemu można na końcu cieszyć się z rezultatów przy podpisywaniu umowy kredytowej. Gorąco polecam.

 

Daniel:
Z ogromną przyjemnością polecamy Pana Jakuba. Dzięki niemu uzyskaliśmy kredyt hipoteczny na nasze wymarzone mieszkanie, co wydawało nam się prawie niemożliwe. Pan Jakub posiada ogromną wiedzę w tym temacie jak i w innych związanych z bankowością oraz ubezpieczeniami. Kontakt z Panem Jakubem oraz jego dyspozycyjność bez zarzutu, o każdej porze i w chwili, gdy tylko mieliśmy jakieś wątpliwości bądź pytania. Opieka i doradztwo perfekcyjne. Zaangażowanie na najwyższym poziomie. 5/5 gwiazdek Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy jeszcze raz. Będziemy Pana Jakuba polecać wszystkim !!!

 

Agata:
Współpraca z Panem Jakubem od samego początku układała się znakomicie. Niezwykle zaangażowany w swoją pracę. Kontakt z Panem Jakubem był praktycznie o każdej porze dnia. Posiada szeroką, praktyczną wiedzę na temat kredytów hipotecznych oraz sposobów działania banków, co pozwoliło na podjęcie odpowiedniej decyzji co do banku i w konsekwencji ustalenie warunków kredytu jeszcze lepszych niż wynikało to z kalkulacji. Szczerze polecam ! W przyszłości na pewno do Pana Jakuba powrócę.

 

Michał:
Współpraca z Panem Jakubem była kompleksowa i oparta na zasadach partnerskich. Dodatkowo godziny spotkań odbywały się w godzinach dogodnych dla klienta. Każdą informacja była przekładana terminowo z wyprzedzeniem celem wcześniejszego zapoznania z materiałem oraz w dogodny sposób za pomocą poczty elektronicznej bądź pod wskazanym nr telefonu. Pan Jakub był miły i uprzejmy. W związku z powyższym Pan Jakub pod wskazanymi kryteriami otrzymał najwyższą skalę ocen. Pozdrawiam serdecznie,

 

Aleksander:
Mega kontakt i zaangażowanie, pełna profeska, mogę śmiało polecić tę osobą w sprawach związanych z ubezpieczeniem czy kredytami

 

Arsen:
Współpraca z Jakubem to profesjonalizm w czystej postaci. Korzystałem z jego usług kilkukrotnie, polecając także znajomym, którzy również chwalili sobie tą współpracę. Jakub to bardzo doświadczony doradca, którego mogę polecić każdemu kto ceni swój czas i pieniądze.

 

Kasia:
Profesjonalista w każdym calu! Polecam serdecznie!