Przeczytasz o mnie więcej
w social media:

Opinie

Współpraca z Panem Jakubem to czyta przyjemność pełen profesjonalizm a zarazem trafność w podejmowaniu decyzji.Wiedza jaka dysponuje jak również doświadczenie pozwoli każdemu uzyskać odpowiedni kredyt dla siebie.Szczerze polecam

Tomasz Zielke
 

Profesjonalne podejście i pomoc przy najmniejszych detalach. Dodatkowo wszystko bardzo sprawnie załatwiane. Zdecydowanie godny polecenie doradca!

Marlena Woźniak
 

Do Pana Jakuba trafiłam z polecenia przyjaciół. Sprawy finansowe są dla mnie czarną magią ale Pan Jakub tłumaczył wszystko tak, że nawet dla mnie stało się to jasne. Wszystkie sprawy kredytowe zostały dopięte na ostatni guzik. Jeszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie polecam usługi Szwedo.

Anna Świderska
 

Z czystym sumieniem mogę każdemu  polecić Pana Jakuba.
Droga po kredyt hipoteczny nie była łatwa. Pan Jakub w sposób profesjonalny i rzetelny rozwiał wszelkie wątpliwości, pomógł w wyborze banku oraz przeprowadził przez całą procedurę kredytową. Cierpliwie odpowiadał na wszelkie pytania pojawiające się na każdym z etapów starania się o kredyt. Zadbał o każdy detal, dzięki czemu finalizacja zaciągnięcia kredytu była już tylko formalnością.

Klaudia Chojnacka
 

Polecamy usługi Pana Jakuba. Wszystko sprawnie załatwione. Stały kontakt od pierwszego spotkania aż do finalizacji transakcji. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm. W razie wątpliwości cierpliwie odpowiada na każde pytanie.

paulina pelka