Przeczytasz o mnie więcej
w social media:

Opinie

Profesjonalne podejście i pomoc przy najmniejszych detalach. Dodatkowo wszystko bardzo sprawnie załatwiane. Zdecydowanie godny polecenie doradca!

Marlena Woźniak
 

Współpraca z Panem Jakubem to czyta przyjemność pełen profesjonalizm a zarazem trafność w podejmowaniu decyzji.Wiedza jaka dysponuje jak również doświadczenie pozwoli każdemu uzyskać odpowiedni kredyt dla siebie.Szczerze polecam

Tomasz Zielke
 

Polecam serdecznie.
Droga po kredyt w naszym przypadku była zaskakująco skomplikowana. Czasem dodatkowe formalności albo jakieś błędne info z banku potrafią przysporzyć sporo stresu. Pan Jakub był bardzo pomocny, zaangażowany i przede wszystkim skuteczny i wszystko się udało. Polecam 🙂

edyta basiak
 

Pełen profesjonalizm i wsparcie od początku do końca. W naszym przypadku sytuacja była nietypowa i mimo spełnienia warunków bank nie chciał uznać naszego stanowiska i wypłacić środków - Pan Jakub zrobił wszystko co mógł i znacząco przyspieszył pewne procesy, które umożliwiły wypłatę środków. Wzorowy kontakt telefoniczny i mailowy przez cały proces, aż do wypłaty kredytu. Szczerze polecam współpracę z Panem Jakubem!

Aaar Kaa
 

Usługi w zakresie doradztwa finansowego prowadzone przez Pana Jakuba oceniam bardzo wysoko. Bardzo sobie cenię dbałość o to, aby klient był zadowolony z poleconego produktu. Pan Jakub wykazał się pełną fachowością, bardzo dużą pomocą, niebywałą kulturą osobistą, rzetelnością, doskonałym kontaktem (telefon, e-mail). Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i profesjonalnie. Polecam wszystkim, którzy chcą a może nie wiedzą gdzie i jak załatwić sprawę.

stanisław merecki